Další mokřad uklizen

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 07. 09. 2021

Pod horou Smrk a mimo dosah signálu všech mobilních operátorů se v pátek 20. srpna ráno sešlo pár statečných dobrovolníků, aby si zažili mokřad na vlastní kůži. Opět bylo po dešti, takže mokřad byl pěkně napitý a holínky byly opět tou nejvíc funkční obuví. S podporou Radegastu a dobrovolníků jsme letos uklidili už druhý mokřad. Počasí se nakonec umoudřilo a protože my i Radegast si dobrovolníků vážíme, byl po celou dobu zajištěný nealko pitný režim a hořká odměna na konci náročného dne.

Foto: Ondřej Balajka, Radegast
Foto: Ondřej Balajka, Radegast
Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii
Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Úklid mezi hořci a kapkami deště

Ve čtvrtek 26. srpna si zaměstnanci Hyundai Motor Manufacturing Czech zkusili jinou práci, než výrobu aut. Uklízeli s námi louku v Ostravici.