Úklid mezi hořci a kapkami deště

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 07. 09. 2021

I přes nepříjemný déšť dorazilo ve čtvrtek 26. srpna ráno do Ostravice 10 statečných z automobilky Hyundai, aby si na 1 den zkusili práci venku za každého počasí. Přece jen to bylo něco jiného než směna v lakovně, svařovně nebo v oddělení marketingu. Úkolem dne bylo uklidit louku v Ostravici. Počasí sice vytrvale zkoušelo naše odhodlání, ale nedali jsme se a louku nakonec uklidili celou. Při sečení jsme taky nechali kvést hořce, aby hmyz i lidské smysly měly radost. Podívejte se do fotogalerie.

Foto: Hyundai Motor Manufacturing Czech

Louku s hořci v Ostravici jsme uklízeli díky spolupráci s automobilkou Hyundai na projektu Zachování horských luk a pastvin v Beskydech.

Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii
Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Další mokřad uklizen

V pátek 20. srpna jsme spolu s dobrovolníky uklízeli mokřad v údolí Podolánky v Čeladné.