Hýbejte se a podpořte náš projekt Pestré horské louky

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 05. 11. 2019

S aplikací EPP je snadné pomoct dobré věci. A nebude vás to nic stát. Aplikaci mnozí už máte, pokud ne, je zdarma ke stažení na níže uvedených stránkách.

Hýbejte se a podpořte náš projekt Pestré horské louky

A tak běhejte, choďte na procházky, jezděte na kole nebo na koni. Energie vašeho pohybu se přepočítá na peníze a vy je můžete ihned darovat- náš projekt má název „Pestré horské louky“. Pomůžete nám tím vrátit do hor v Beskydech barvy květů i ztracenou pestrost krajiny.

Nasbíráme semínka květin na loukách, které ještě kvetou, a doplníme je tam, kde se už jinak nemají odkud vrátit. Díky tomu budou barevnější, a také se znovu stanou restaurací i hotelem pro motýly a další ubývající hmyzáky.

Vaše podpora nám kromě toho umožní na několika místech vyřezat louky, které už chvíli zarůstaly keři, a následně pastvu našeho stáda ovcí valašek.

Máme šanci do konce listopadu.

Další potřebné informace najdete na stránkách www.pomahejpohybem.cz a na FB www.facebook.com/EPPpomahejpohybem/ , kde můžete také sledovat aktuální dění.

Obrázek v galerii
Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu