Zprávy z Beskyd? Rozeslány!

Publikováno 14. 01. 2021

V dnešní době plné špatných nebo v lepším případě rozporuplných zpráv z domova i ze světa přinášíme veskrze pozitivní výběr toho, co se za posledního půl roku v Salamandru a v Beskydech odehrálo.

Zprávy z Beskyd? Rozeslány!

Právě jsme věrným odběratelům rozeslali druhý magazín ČSOP Salamandr, kde na jednom místě, přehledně a ve zkratce najdete vše, co jste o naší práci chtěli vědět. Je určen těm, kteří se zajímají o Beskydy a o naši práci, ale nestíhají pravidelně číst náš web a facebook.

Pokud se chcete připojit k odběratelům, mrkněte na krátký formulář v modrém poli pod touto (a každou jinou) aktualitou. Vězte, že naše čtenáře nezahlcujeme zbytečnými informacemi a už vůbec ne zbytečnými e-maily. Prostě 2x ročně pošleme výběr toho nejzajímavějšího, co vám třeba ve shonu běžných dní mohlo uniknout. A taky vždycky přidáváme i něco navíc, protože na web nebo facebook se všechno nedostane.

Staňte se našimi věrnými i vy! Přihlaste se k odběru hned po přečtení této zprávy. Budete v obraze!

Magazín ČSOP Salamandr 2/2020 ke stažení tady.

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu