Aby vám nic neuteklo

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 15. 07. 2020

Doba je rychlá a člověk nestíhá všechno, co by chtěl. To ale neznamená, že by se mělo zapomínat na sledování dění v Salamandru. Proto jsme se rozhodli, že 2x ročně vydáme magazín Zprávy z Beskyd, kde na jednom místě najdete, co se u nás za posledního půl roku stalo zajímavého.

https://www.salamandr.info/assets/downloadable/newsletter-1_20.pdf

Zprávy z Beskyd jsou pro všechny, kteří nestíhají pravidelně sledovat náš web nebo facebookové stránky, ale rádi by věděli, na čem zrovna děláme a co plánujeme do budoucna. Doba výročních zpráv je pryč, i když i ty děláme. Nikde se jimi ale na veřejnosti nechlubíme, což je možná škoda, protože jsou celkem čtivé. Proto do magazínu přidáme vždycky i pár zajímavostí z výroční zprávy nebo naznačíme, co máme v nejbližší době v plánu. A taky třeba co opravdu stojí na našem webu za shlédnutí. Prostě poodhalíme trochu zákulisí Salamandru.

Nechceme ale plnit e-mailové schránky našich příznivců příliš. Proto budeme magazín vydávat a rozesílat právě jen 2x ročně.

První číslo jsme právě rozeslali a pokud se chcete zařadit mezi odběratele, stačí se přihlásit k odběru v modrém obdélníků, který je pod každou aktualitou.

První Magazín ČSOP Salamandr si můžete prohlédnout tady.


Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Voda v krajině

Pozvánka na přednášku s exkurzí na téma hospodaření s vodou v krajině. Akci pořádá Valašské ekocentrum.

Příběh mateřídoušky

Růžové polštáře mateřídoušky už nejsou v krajině zdaleka tak časté, jako byly. A tak jsme se rozhodli s tím něco udělat.