Voda v krajině

Rubrika Co se děje v Beskydech | Publikováno 21. 07. 2020

Valašské ekocentrum srdečně zve na konferenci Voda v krajině. Konference se uskuteční v sobotu 29. srpna 2020 od 9 hodin ve Valašském Meziříčí. Součástí konference bude taky exkurze do Tichova, kde budou k vidění opatření v krajině uvedená do praxe.

Voda v krajině

Voda a její nedostatek nebo naopak přebytek je velké téma, které se v důsledku dotýká každého z nás. Přijďte si v sobotu na konci prázdnin poslechnout, jak šetrně hospodařit v krajině, aby v ní voda zůstávala a neškodila nám. Přednášejícími jsou RNDr. Martin Rulík, PhD., Doc. Mgr. Milan Geršl, PhD. a Mgr. Jan Husák. Přednáška se uskuteční v prostorách Valašského ekocentra ČSOP v areálu bývalých kasáren ve Valašském Meziříčí. Počet míst je omezený, rezervujte si místo včas (nejpozději do 20. 8.) na emailu mirek.dvorsky@ochranci.cz nebo na telefonu 728 585 009.

Konference je vhodná pro učitele, studenty, pracovníky státní správy i zájemce z řad veřejnosti.

Přihlášeným účastníkům budou zaslány bližší informace o programu konference.

Plakát tady.

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Mokřad Hutě uklizen

V pátek 7. srpna jsme s dobrovolníky uklízeli mokřad Hutě ve Starých Hamrech. Kdo přišel s kloboukem i holínkami, udělal dobře. Mokřad byl letos opravdu mokrý a slunce svítilo skoro celý den.

Aby vám nic neuteklo

Právě jsme rozeslali prvním zájemcům náš pravidelný magazín Zprávy z Beskyd. Vycházet bude 2x ročně.