Čtyři desítky dobrovolníků z Radegastu

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 23. 09. 2022

S dobrovolníky z Pivovaru Radegast se setkáváme v září na radhošťském hřebeni v posledních letech pravidelně. Většinou nám počasí přeje a předvádí se ve své nejlepší kondici – azurové nebe, hřejivé slunce, výhledy na špičaté slovenské hory. Letos čtyři desítky dobrovolníků přivítala mlha, teplota kolem 8 stupňů a lehce chladivý vánek. Aspoň bylo o důvod víc pustit se bez větších řečí do práce. Letos poprvé jsme šikovné pracanty využili taky k vysazování předpěstovaných bylin. Kromě voňavé mateřídoušky jsme vysazovali hvozdík kropenatý, silenku, protěž lesní a krásnou trávu třeslici prostřední. "Výsadbový tým" plnil normu na 100 % a vysadil všech 550 sazenic. "Tým hrabat a hraběnek" se lehce ztrácel v mlze, ale taky odvedl skvělou práci. Všem, kteří připojili ruku k dílu, patří velký dík.

Čtyři desítky dobrovolníků z Radegastu
Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii
Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Mlhavý SalamandrVANDR

Šestý ročník komentované procházky pro naše dárce – SalamandrVANDR – se letos konal na Radhošti. Mlhavé počasí mu dalo tu správnou atmosféru.