Kde koupit dárek Beskydům? U nás!

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 10. 12. 2020

Máme eshop. Je hygienicky čistý, otevřený 24 hodin denně, o víkendech i svátcích. Můžete si v něm rezervovat vstupenku do beskydského nebe. Třeba tím, že přispějete na péči o louky s kriticky ohroženým modráskem černoskvrnným nebo nás podpoříte v péči o mokřady.


Kde koupit dárek Beskydům? U nás!

Že jste ještě nikdy Beskydům dárek nedali? Tak letos můžete. Máme pro vás eshop, kde si vybere snad každý milovník hor a Beskyd zvláště. Můžete přispět našim ovečkám na seno, které jim v zimě dáváme. Taky jim můžete pořídit zvonec na krk, aby se nám lépe hledaly, když se zaběhnou. Máte možnost podílet se na dosazení mateřídoušky do luk a pastvin nebo se podílet na sečení vzácných horských luk. To určitě oceníte, až si budete chtít v létě na výletě lehnout do trávy a mateřídouška vám zavoní u hlavy. Pravidelným kosením udržujeme v krajině nejen kytky a motýly, ale taky výhledy. Třeba ty kolem cesty z Pusteven na Radhošť.

V lese se můžete podílet na výsadbě sazenic původních druhů stromů nebo si rovnou strom adoptovat.

A taky můžete doplnit naše stádo ovcí - přírodních sekaček, které toho vydrží hodně, ale taky se někdy unaví.

A pokud dáváte přednost jiné formě podpory, můžete zkusit eshop www.arbados.cz, kde najdete ručně malová trička a tašky. Část peněz z jejich prodeje se vrací do Beskyd.

Tak račte vstoupit na www.DarekProBeskydy.cz nebo www.arbados.cz a nakupovat z bezpečí domova. Jde přece o dobrý pocit a vstupenku do beskydského nebe!

Přehled toho, co jsme letos v terénu udělali, budeme postupně dávat na náš facebook. Sledujte nás!

Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii
Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Zpomalení odtoku bagrem

Zadržení dešťové vody v lese je aktuálním tématem hlavně kvůli suchým létům, která v minulých letech přicházela. Bagr může s tímto problémem pomoct. Pokud víme jak.