Uměním za obnovu Bečvy

Rubrika Co se děje v Beskydech | Publikováno 18. 02. 2021

V sobotu 20. února 2021 od 13 hodin proběhne ve Valašském Meziříčí aukce, koncerty a umělecký happening s názvem Uměním za obnovu Bečvy. Výtěžek z této akce půjde na účet Bečva 2020, ze kterého je financována obnova řeky po havárii ze září loňského roku. Svým dílem do aukce přispěla víc než stovka umělců. V online streamu se můžete těšit na písně i básně s tématem řeky Bečvy od místních umělců a taky na video zdravice umělců z větší dálky.

Uměním za obnovu Bečvy

Aukce některých děl probíhá už od čtvtku 18.2. tady. Svá díla vytvořila a věnovala více než stovka umělců. Najdete je v tomto albu.

Živě v online streamu vystoupí Kaczi, Lucie Redlová nebo Tomáš Kočko a intimní orchestr a mnoho dalších. Video zdravice přiletí třeba od Davida Kollera, Petra Fialy nebo Elektrick Mann. Odkaz na stream je tady. Aktuální program sledujte na zdi facebookové události.

Víc si můžete o dobročinné události přečíst na stránkách art-market.cz.Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Juráška barevná i v zimě

Mokřady jsou barevné i v zimě. Důkaz leží pod Pustevnami v údolí říčky Kněhyně. A protože se tam v těchto dnech možná nemůžete vypravit, nabízíme bohatou fotogalerii.