Jediné číslo zpravodaje roku 2020 je tady

Rubrika Co se děje v Beskydech | Publikováno 22. 12. 2020

Ve Zpravodaji CHKO Beskydy 1/2020 se dočtete o těch nejzajímavějších věcech, které se v Beskydech v roce 2020 odehrály. Píše se tam třeba o tom, jak nám navzdory mokrému roku schnou lesy a co s tím, že vznikají nové louky pro motýly, jak je na tom chřástal polní po letošním sčítání a jak jsou na tom oblíbené beskydské kopce v době koronavirové.

Jediné číslo zpravodaje roku 2020 je tady

Prostřední dvoustrana je o Národní přírodní rezervaci Radhošť. Na poslední straně je tentokrát úplně nový komiks s návštěvnickým devaterem.

K prohlédnutí a stažení zde:Zpravodaj CHKO Beskydy 1/2020

Chcete dostávat Zpravodaj do své e-mailové schránky, aby vám nic neuteklo? Napište si o něj na barbora.krupova@salamandr.info.

Zpravodaj byl vydán v rámci projektu „Ze života hmyzu“ (LIFE16 NAT/CZ/000731), který je podpořen z programu LIFE EU a Ministerstvem životního prostředí České republiky.


Chcete přispět k ochraně beskydské přírody? Můžete věnovat dárek na www.darekprobeskydy.cz

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu