Právě vyšel Zpravodaj CHKO Beskydy s růží

Rubrika Co se děje v Beskydech | Publikováno 14. 09. 2021

Ve Zpravodaji CHKO Beskydy 1/2021 najdete povídání o pasinčácích - pamětnících starých časů, o tom, jak jde s citem a rozumem obnovit starý sad, jak to je s dolem ve Frenštátě a taky o tom, jak se starosta obce pod Lysou horu dívá na extrémní návštěvnost této beskydské perly.

Právě vyšel Zpravodaj CHKO Beskydy s růží

Prostřední dvoustrana je o přírodní památce Uherská a jsou na ní fotky květin i zvířat, které tam můžete vidět. Na poslední straně představujeme obec Malenovice a zeptali jsme se na pár věcí i tamního pana starosty.

K prohlédnutí a stažení zde:Zpravodaj CHKO Beskydy 1/2021

Chcete dostávat Zpravodaj do své e-mailové schránky, aby vám nic neuteklo? Napište si o něj na barbora.krupova@salamandr.info.

Zpravodaj byl vydán v rámci projektu „Ze života hmyzu“ (LIFE16 NAT/CZ/000731), který je podpořen z programu LIFE EU a Ministerstvem životního prostředí České republiky.Chcete přispět k ochraně beskydské přírody? Kupte dárek Beskydům na www.DarekProBeskydy.cz

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Úklid mezi hořci a kapkami deště

Ve čtvrtek 26. srpna si zaměstnanci Hyundai Motor Manufacturing Czech zkusili jinou práci, než výrobu aut. Uklízeli s námi louku v Ostravici.