Jaký dárek dát Beskydům?

Rubrika Ze života Salamandru | Publikováno 30. 11. 2021

Pečujeme o přírodu Beskyd už přes 20 let. Se souhlasem vlastníků pozemků a s pomocí a podporou místních hospodářů. Udržujeme výhledy do krajiny tím, že každoročně sečeme louky v kopcích a na hřebenech. Vlastním stádem ovcí valašek vypásáme od jara do podzimu pastviny, na které se vrací vzácný modrásek černoskvrnný a další hmyz. Věci děláme jinak, než velký zemědělec a jindy, tak jak to vyhovuje nejvzácnějším obyvatelům luk a lesů. Díváme se při tom kolem sebe a dáváme věci do souvislostí. Koupí dárku na www.DarekProBeskydy.cz podpoříte naši práci, motýly a Beskydy vůbec.

Jaký dárek dát Beskydům?

Dárek potěší vás a může potěšit i vaše blízké. E-mailem nebo poštou vám můžeme k daru poslat dárkový certifikát právě pro toho, koho chcete překvapit.

O tom, kde vaše dary pomáhají, vám rádi řekneme na SalamandrVANDRu, který je 1x ročně a jsou na něj zváni všichni naši dárci. Přečtěte si zápisky z letošního SalamandrVANDRu i z toho předchozího.

Dárkové certifikáty uděláme přesně pro vás na míru. Pro dary do 500 Kč je posíláme elektronicky, pro dary větší klasickou poštou. O certifikát si napište na adresu: info@darekprobeskydy.cz nebo barbora.krupova@salamandr.info.

Průřez tím, co jsme letos dělali, včetně ukázky dárkových certifikátů, najdete ve fotogalerii.


Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii Obrázek v galerii
Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku Náhled obrázku

Kdo je Salamandr

Pečujeme o krajinu Beskyd a okolí. Žijeme tady, líbí se nám tu, chceme, aby budoucí generace viděly stejnou krásu jako my.
Více o nás
Kontakt

Co dělá Salamandr

Ikona Louky Beskydy pro motýly

Tři různé projekty podpořené z Operačního programu životní prostředí zahrnují různé modely péče o louky a mokřady v Beskydech.

Přehled aktivit

Podpořte nás

Dobré srdce?
Kupte si něco v našem e-shopu

Podpora

Pracovní tým?
Staňte se dobrovolníky Zodpovědná firma?
Sponzorujte naši práci pro krajinu

Na louce jako na zahradě

Letos jsme vysadili do beskydských luk několik tisíc sazenic mateřídoušky a hvozdíku. Zvyšujeme tak nabídku potravy pro hmyz.